O firmach


Poniżej przedstawiamy wizytówki firm naszych Klientów... Nie są to wszyscy, który nam zaufali i prowadzą u nas swoją księgowość, powoli będziemy uzupełniać listę.

Zapraszamy się do zapoznania się z ofertami i do korzystania z ich usług.

Cukiernia Paradowski
Cukiernia Paradowski

Cukiernia Paradowski to kameralna cukiernia na Dolnym Wrzeszczu (Gdańsk, ul. Wajdeloty 11). Co ją wyróżnia na tle innych? W tym samym miejscu działa nieprzerwanie od 1945 roku i jest najstarsza w Gdańsku. Jej właściciel sam się dziwi, że czasy takie trudne, a klienci wciąż przychodzą. Wiedzą po co. Smakują im zwłaszcza babeczki śmietankowe i torty bezowe ze świeżą śmietaną.
Pierwsza produkcja w cukierni Paradowskiego ruszyła w kwietniu 1945 roku, kiedy w mieście trwały jeszcze działania wojenne. W początkach działalności cukierni wypiekany był tu chleb z przydziałowej mąki na potrzeby mieszkańców i wojska. 

Obecnie jest to jedna z nielicznych cukierni w Trójmieście, która produkuje wg. prawdziwych dawnych receptur, bez zbędnych dodatków i konserwantów.

Adres: Wajdeloty 11, Gdańsk-Wrzeszcz,

strona facebook: https://www.facebook.com/Cukiernia-Paradowski/

Młody Byron
Młody Byron

Kawiarnia artystyczna "Młody Byron" narodziła się 8 czerwca 2010 roku w Dworku Sierakowskich przy ulicy Czyżewskiego 12 w Sopocie.

Od początku swoich dni karmiony był poezją, muzyką, teatrem, filmem, malarstwem i kabaretem a energię niezbędną do życia czerpał z przyjaciół, znajomych i artystów, którzy go odwiedzali.
Więc można by przypuszczać, że będzie rósł w siłę, odwagę, a kształt jego artystycznej duszy będzie jak mgła nad łąką, nad kołtunami traw i obejmie wszystkich dobrych ludzi.

Przyjaciół ma coraz więcej, bo każdy, kto go odwiedzi nawiązuje z nim niewidzialną, bezwonną więź, której nie da się rozerwać.

Niepowtarzalny klimat, plaża (sic!) w środku miasta, niesamowici ludzie, trunki najwyższej jakości, długie wieczory przy muzyce i poezji - z tego znany jest Młody Byron.

Adres: ul. Józefa Czyżewskiego 12, Sopot

strona facebook: https://www.facebook.com/Młody-Byron-kawiarnia-artystyczna

Monopolka ®
Monopolka ®

Monopolka to niezależna marka biżuterii autorskiej, łączy w sobie tradycyjne rzemiosło i najnowsze trendy. Kolekcje są unikatami oraz limitowanymi seriami produktów.
Biżuteria Monopolki to przede wszystkim odważne, zaskakujące zestawienia nietypowych materiałów. Autorka, Gosia Szewczyk, najbardziej upodobała sobie pracę z żywicą, którą barwi i miesza ze sproszkowanymi metalami, krzemionką, szkłem i bursztynem. Na potrzeby każdej kolekcji powstają nowe receptury, a także palety barw. Wszystkie kolekcje wykonywane są własnoręcznie przez projektantkę.

strona www: http://monopolka.eu/

strona facebook: https://www.facebook.com/monopolkadesign/

Fruit Bijoux
Fruit Bijoux

Marka Fruit Bijoux powstała jako wypadkowa zainteresowań Szymona Ciechorskiego i jego wykształcenia związanego z projektowaniem małych form.

W pracowni, której początki sięgają 2002 roku, długo powstawały koncepcje łączące szlachetność tradycyjnych kruszców z możliwościami optycznymi, jakie dostarczają współczesne tworzywa zastosowane w biżuterii. Projektant poszukuje materiałów, których rzeźba daje możliwości operowania światłem i kolorem w taki sposób, by efekt był zaskakujący przy minimalistycznych, czystych liniach.

Cechą charakterystyczną projektów jest system modułów PYO (Pick Your Own), umożliwiający dobranie własnego zestawienia z sygnowanej obrączki i wkręcanego topu pierścionka z kolekcji Vu, Goldrush, Mine, Poli, Good Night, Chmura oraz Arena. PYO pozostawia pole do kreacji po stronie użytkowniczek, które mogą samodzielnie tworzyć nowe kompozycje z posiadanych modułów, zależnie od potrzeb i stylizacji.

W najnowszej części kolekcji dominuje transparentna wielokolorowość, a w szczególności łączenie odcieni naturalnego różu ze spokojnymi błękitami. Minimalistyczne linie wzbogacone o pastelowe gradacje, zmiękczają geometryczne bryły biżuterii, dodają lekkości i nastroju nadchodzącego lata pierścionkom i długo wyczekiwanym naszyjnikom.

 

Adres: ul. Malborska 1, Gdańsk

 

strona www: http://www.fruit-bijoux.com

strona facebook: https://www.facebook.com/FruitBijoux/

 

Zakład Krawiecki Roberta Dziekońskiego
Zakład Krawiecki Roberta Dziekońskiego

Zakład Krawiecki Roberta Dziekońskiego podtrzymuje wieloletnie tradycje rodzinne. Założycielem był znakomity mistrz krawiecki Antoni Dziekoński, człowiek niezwykły, niekwestionowany autorytet i ekspert w sprawach wykonania i konstrukcji ubiorów. Tajniki zawodu poznawał od 16 roku życia. Swój zakład założył w latach 60 poprzedniego stulecia i przez ponad 40 lat wyrobił renomę i dobrą markę odzieży szytej na miarę.Antoni Dziekoński był wielokrotnie nagradzany za działalność na polu krawiectwa. Potwierdzają to liczne odznaczenia i dyplomy ze strony Cechu Rzemiosł.

Swoją wiedzę i umiejętności a także motto życiowe "Czym więcej człowiek umie, tym bardziej jest poważany i łatwiej znajdzie pracę i zadowolenie życiowe" przekazał swojemu synowi – Robertowi Dziekońskiemu.

Mistrz Krawiectwa Robert Dziekoński z powodzeniem kontynuuje najlepsze tradycje krawieckie, równiez poprzez ciągłe udoskonalanie i rozszerzanie swojej oferty.

 

Adres: ul. Partyzantów 13, Gdańsk; Godziny otwarcia: pon-pt 10:00-18:00; sobota 10:00-14:00

strona www: http://www.dziekonski.pl/

strona facebook: https://www.facebook.com/Robert-Dziekoński-mistrz-krawiectwa

Pomorskie Centrum Meblowe
Pomorskie Centrum Meblowe

Pomorskie Centrum Meblowe - nowoczesne i funkcjonalne meble do Twojego domu.

 

ADRES:

Pomorskie Centrum Meblowe
Radosław Piepiórka
ul. J. Wybickiego 11
84-230 Rumia

 

strona www: http://centrameblowe.pl/

strona facebook: https://www.facebook.com/meblepcm/

Place of Art
Place of Art

Place of art – nowe inspirujące miejsce w samym centrum Gdańska. Concept store, w którym moda, design i ilustracje tworzą jedną, harmonijną całość. Place of Art to miejsce niezwykle inspirujące. Znajdujący się w samym sercu starego Gdańska, nowoczesny concept store, łączy w sobie modę, design i ilustrację. Twórcami tego magicznego miejsca są: Natalia Lipińska,Sławek Lipiński, Kuba Synakiewicz oraz Ania Tusk-Synakiewicz .Jak przewidują twórcy i założyciele Place of Art, ma ono służyć ludziom, którzy kochają modę i sztukę oraz tym, którzy ją tworzą. To unikalne miejsce, w którym młodzi projektanci i artyści mogą zaprezentować talent i pokazać swoje dokonania szerszej publice.

Place of Art to nie tylko concept store, ale również galeria i miejsce działań twórczych mające na celu nie tylko prezentację i promowanie sztuki młodej. To także przestrzeń nowoczesnego i unikatowego wzornictwa, tworzonego z myślą o tych wszystkich, którzy w życiu poszukują artystycznej oryginalności i rzeczy tworzonych z dusza i pasją.Place of Art, to także przestrzeń, w której można poznać niezwykłe projekty i kolekcje. Poza zaprojektowaną oryginalną kolekcją strojów, znajdziemy tu także unikatowe dodatki i biżuterię oraz artystyczne elementy wystroju wnętrz w tym autorskie grafiki, fotografie i ilustracje. To także pracownia, w której można zamówić, oparte o najnowsze trendy w designie, indywidualne projekty wnętrz pełne innowacyjnych i prawdziwie artystycznych lecz także funkcjonalnych rozwiązań.

Adres: ul. Grobla I 5/7. PN.-PT. 11-19/ SOB.-ND. 11-16

strona www: http://www.placeofart.pl/

strona facebook: https://www.facebook.com/placeofart/

KOGOtest
KOGOtest

Firma KOGOtest zajmuje się badaniem testowym kosmetyków i środków chemii gospodarczej. W 2002 roku firma poszerzyła swoją ofertę o badanie leków stosowanych zewnętrznie. Udziela równieź konsultacji w zakresie prowadzonej działalności oraz organizujemy szkolenia.

Stale współpracuje z wysokiej klasy specjalistami z dziedziny dermatologii i alergologii.
W przypadku specjalistycznych produktów badania wykonują lekarze odpowiedniej specjalności: okulista, pediatra, ginekolog itp.

 

Adres: Gdańsk, ul. Chłopska 66 D/4

strona www: http://www.kogotest.com/

Restauracja Veranda
Restauracja Veranda

Restauracja Veranda - jedna z najlepszych restauracji w mieście! Spróbuj i przekonaj się sam!
Veranda Gdańsk - bogactwo smaków w jednym miejscu! Ogromny wybór pysznych dań możecie mieć już teraz na wyciągnięcie ręki! Kuchnia restauracji Veranda Gdańsk zaskakuje ogromem możliwości. Veranda Gdańsk to nie tylko potrawy typowo polskie. To również szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Już teraz są one dostępne dla wszystkich w łatwy i wygodny sposób. Możecie zamówić świetne jedzenie do własnego domu. Wystarczy, że dokonacie wyboru za pośrednictwem strony restauracji lub telefonicznie. Pyszne jedzenie przez Internet to sposób, który odmieni Waszą kuchnię i spełni oczekiwania nawet największych smakoszy. Codziennie dostępne są nowe i niepowtarzalne receptury, którym nie będziecie potrafili się oprzeć. Warto jeść smacznie na co dzień! Restauracja jest czynna dla wszystkich codziennie, byście każdego dnia mogli cieszyć się niezapomnianymi smakami.

 

Adres: Gdańsk, Subisława 27C

strona www: http://verandagdansk.pl/

strona facebook: https://pl-pl.facebook.com/restauracjaverandagdansk

Pizzeria LIPO PIZZA
Pizzeria LIPO PIZZA

Lipo Pizza - pizza z pieca opalanego drewnem na cieniusieńkim cieście według oryginalnej włoskiej receptury - czy kest lepszy przepis na udany posiłek? Prawdziwa włoska pizza w Centrum Zaspy

 

Adres: Gdańsk,ul. Hynka 57a

tel. 508-668-886

strona facebook: https://www.facebook.com/Lipo-Pizza

 

 

Kancelaria Aleksandra Kociołek-Wołoszyn
Kancelaria Aleksandra Kociołek-Wołoszyn

Kancelaria Aleksandra Kociołek-Wołoszyn

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, których reprezentuje przed wszystkimi sądami, urzędami i instytucjami. Do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny, a zakres oferowanych usług dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego Klienta i specyfiki przedstawionego problemu. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej współpracuje z innymi prawnikami, notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz zaprzysiężonymi tłumaczami.

Adres: Gdańsk, ul. Morenowe Wzgórze 28C/2
Strana www: http://www.kancelariakociolek.pl/

strona facebook: https://www.facebook.com/kancelariakociolekwoloszyn

eduCLUB
eduCLUB

eduCLUB to nowe miejsce na edukacyjnej mapie Trójmiasta.
Oferuje  bogatą gamę zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, m.in:

  • opieka świetlicowa dla dzieci w wieku 6-12 lat;
  • kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych a także kursy dla sektora korporacyjnego;
  • korepetycje dla dzieci i młodzieży;
  • warsztaty artystyczne;
  • warsztaty i szkolenia dla rodziców;
  • organizacja urodzin.

Głównym celem eduCLUB było stworzenie miejsca, w którym twórczo, bezpiecznie i kreatywnie spędzą czas dzieci oraz dorośli.

 

 Adres: Gdańsk, ul. Amundsena 7c

strona www: https://www.educlub.edu.pl

strona facebook: https://www.facebook.com/edu-CLUB